Hakkımızda

Safeport-Hakkimizda-resim
Safeport-Hakkimizda-logo

Uzun yıllardır Enerji, Makina ve İnşaat sektörlerinde ‘kalite ve güven ikilisi’ ile farkını ortaya koyan Maktaş Group vizyonu, artık “Safeport” markalı çelik kapılarla da taçlanıyor.

Ar – Ge çalışmalarının profesyonel ekip sinerjisi ile desteklendiği üretimler, 1.600 m2’lik tesisten hayata, “Safeport” markalı çelik kapılar olarak açılıyor. Lüksü, zarafeti ve işlevselliği bir arada taşıyan Safeport, sektörün talebini, sıkı bir disiplinle karşılamaktadır.

Safeport Türkiye genelindeki geniş bayi ağı ile eksiksiz ve zamanında ürün teslimatları gerçekleştirerek beklentilerin ötesinde bir memnuniyet oluşturuyor… Geniş üretim kapasitesiyle hizmet sunan “Safeport”, Türkiye’nin yanı sıra bir çok ülkeye yaptığı ihracatlarla da yükselen bir satış grafiği izliyor.

Yaşamın her alanındaki mekanlar için özel tasarım olarak üretilebilen kapılar; kişisellik, kurumsallık ya da stil yüklenmek istenen projelere değer katıyor.

Konsept üretimlerde, mimari ve iç mimari planlamaya uygun olarak çeşitli ölçülerde ve formlarda üretilen tüm kapılar, malzeme çeşitliliğiyle sektörel anlamda da ön plana çıkıyor. Bu sayede müşterilere zaman kazandırılırken, alternatifler arasından projeye en uygun ürünü seçmek konusunda da kolaylık sağlanıyor. Özellikle ‘VİLLA KAPILAR’ı konusunda ayrı bir uzmanlık alanına sahip.